Peter Nieuwendijk - droom van een kat
Roberto Matta - Zonder Titel - Litho - nr. 176/300 - Ingelijst 57 x 75 cm
Dirk Arnoldus Tavenraat - Pointillistisch bosgezicht - Inkttekening
Shinkichi Tajiri - Gesigneerd boek: Autobiografische aantekeningen - 1993
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2001 |
Techniek | Acryl |
Drager | Karton |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 87 x 87 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
In zeer goede conditie | |
Objectlocatie | Leerdam, Nederland |
Starttijd | 4-1-2020 om 22:40 |
Eindtijd | 8-1-2020 om 20:54 |