Jan de Bruin - Mooi naakt - Verkocht

Jan de Bruin - Mooi naakt kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Jan de Bruin (1945)
Jaartal2001
TechniekAcryl
DragerKarton
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen87 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Puntgaaf naakt werk

In zeer goede conditie

Jan de Bruin (1945)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
170 verkochte items
87 cm
87 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-01-2020 om 22:40
Eindtijd:08-01-2020 om 20:54
buwalda
08 jan. / 17:08
€ 40