5. Jan de Bruin

Jan de Bruin (1945)

2 aangeboden items / 64 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Jan de BRUIN (Leeuwarden 1945)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan de Bruin - Litho: schutting, klapstoel, tulpen, chocodips - 1970 kopen? Bied vanaf 40!

Jan de Bruin - Litho: schutting, klapstoel, tulpen, chocodips - 1970

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd22-05-2021 om 20:54

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan de Bruin - Schutting, klapstoel, tulpen, chocodips, litho kopen? Bied vanaf 20!

Jan de Bruin - Schutting, klapstoel, tulpen, chocodips, litho

Geplaatst doorRosser

Eindtijd09-07-2021 om 22:07

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst