Jan Deodatus - Drooggevallen inham bij duinen - Ets

Jan Deodatus - Drooggevallen inham bij duinen - Ets kopen? Bied vanaf 75!
Jan Deodatus - Drooggevallen inham bij duinen - Ets kopen? Bied vanaf 75!Jan Deodatus - Drooggevallen inham bij duinen - Ets kopen? Bied vanaf 75!Jan Deodatus - Drooggevallen inham bij duinen - Ets kopen? Bied vanaf 75!Jan Deodatus - Drooggevallen inham bij duinen - Ets kopen? Bied vanaf 75!Jan Deodatus - Drooggevallen inham bij duinen - Ets kopen? Bied vanaf 75!Jan Deodatus - Drooggevallen inham bij duinen - Ets kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Deodatus (1914-1986)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1952
Techniek Ets
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 16 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 21/21
Ets van Jan Deodatus
Voorstelling van een drooggevallen inham bij zee, met duinen op de achtergrond
Losbladig, beeldmaat 16x25, bladmaat 24x32
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'JDeodatus '52'
ZEER KLEINE OPLAGE
Annotatie en nummering in potlood l.o.: 'eigen druk  21/21'

Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Jan Deodatus (1914-1986)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  lenteman
3510 verkochte items
Alle items (52)
25 cm
16 cm