Jan Dijker - aquarel

Jan Dijker - aquarel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Dijker - aquarel kopen? Bied vanaf 75!Jan Dijker - aquarel kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Dijker (1913-1993)
TechniekGouache
StijlAziatisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst71 x 81 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtige aquarel van Jan Dijker
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leusden, Nederland

Starttijd29-7-2021 om 16:12
Eindtijd6-8-2021 om 15:07
Openingsbod € 75
ObjectlocatieLeusden,  Nederland