Jan Forrer - Riviergezicht met schepen - Ets - Verkocht

Jan Forrer - Riviergezicht met schepen - Ets kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Forrer - Riviergezicht met schepen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Jan Forrer - Riviergezicht met schepen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Jan Forrer - Riviergezicht met schepen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Jan Forrer - Riviergezicht met schepen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Jan Forrer - Riviergezicht met schepen - Ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Forrer (1925-1993)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1962
Techniek Ets
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 31 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ets door Jan Forrer.
Voorstelling van een Nederlands riviergezicht met schepen.
Losbladig, beeldmaat 31x36, bladmaat 38x45
Gesigneerd en gedateerd in potlood rechtsonder: 'Jan Forrer '62'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jan Forrer (1925-1993)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lenteman
3509 verkochte items
Alle items (19)
36 cm
31 cm