5. Jan Forrer

Jan Forrer (1925-1993)

2 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Jan Forrer werd geboren in 1925 in Hillegom.Hij volgde de Academie voor St Joost in Breda en de Rijksacademie in Amsterdam.Hij was etser, graveur, lithograaf en tekenaar.Daarnaast gaf hij les aan de Academie.Zijn onderwerpen waren figuurvoorstellingen, landschappen en portret.Hij stierf in 1993 in Bussum.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Jan Forrer - Kleurenlitho ZONDER TITEL Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!

Jan Forrer - Kleurenlitho ZONDER TITEL Handgesigneerd.

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Eindtijd30-07-2021 om 22:39

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Forrer - Kleurenlitho OP REIS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Jan Forrer - Kleurenlitho OP REIS Handgesigneerd

Geplaatst doorSneekkunst

Eindtijd01-08-2021 om 11:45

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst