Jan Heesters - Schaatsers in Schijndel

Jan Heesters - Schaatsers in Schijndel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Heesters - Schaatsers in Schijndel kopen? Bied vanaf 1!Jan Heesters - Schaatsers in Schijndel kopen? Bied vanaf 1!Jan Heesters - Schaatsers in Schijndel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  TFGMvanderSteen
FA. (1)

37 verkochte items
  • Jan Heesters (1893-1982)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Jan Heesters (1893 - 1982), opgeleid aan de Rijksacademie in Amsterdam. Gesigneerd l.o. in de plaat en r.o. met potlood: Heesters. Voorstelling van schaatsers op het ijs in Schijndel met vooraan een vaandeldrager met het vaandel Sint Michielsgestel.

ConditieRedelijk

Papier is vergeeld. Dun papier met vouwen.

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-07-2020 om 12:21
Eindtijd:04-08-2020 om 22:38

Biedingen (4):

eijmberts
2 aug. / 09:34
€ 10
pictus
2 aug. / 09:33
€ 5
eijmberts
2 aug. / 09:33
€ 3
pictus
29 jul. / 17:49
€ 1