Jan Korthals - Aquarel/ Indian Ink: Munttoren en Grachtenpanden Amsterdam - Verkocht

Jan Korthals - Aquarel/ Indian Ink: Munttoren en Grachtenpanden Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Korthals - Aquarel/ Indian Ink: Munttoren en Grachtenpanden Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!Jan Korthals - Aquarel/ Indian Ink: Munttoren en Grachtenpanden Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!Jan Korthals - Aquarel/ Indian Ink: Munttoren en Grachtenpanden Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!Jan Korthals - Aquarel/ Indian Ink: Munttoren en Grachtenpanden Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!Jan Korthals - Aquarel/ Indian Ink: Munttoren en Grachtenpanden Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!Jan Korthals - Aquarel/ Indian Ink: Munttoren en Grachtenpanden Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!Jan Korthals - Aquarel/ Indian Ink: Munttoren en Grachtenpanden Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!Jan Korthals - Aquarel/ Indian Ink: Munttoren en Grachtenpanden Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!Jan Korthals - Aquarel/ Indian Ink: Munttoren en Grachtenpanden Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Goedgevonden
FA. (1)

92 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Jan Korthals (1916-1972)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 42 cm (h x b)
Lijst45 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige Aquarel/ pentekening- Indian ink-  Aquatint- op papier- Munttoren en grachtenpanden  Amsterdam
Beeldend kunstenaar: Jan Korthals 1916-1972
Afmeting zonder lijst en passe-partout: 42 x 29 cm
Afmeting met lijst: 45 x 58 cm
Inlijst atelier: Ingma Amstelveen
Conditie: mooie staat (zie foto's)

mooie staat zie foto's professioneel ingelijst

Dit item is verkocht voor 149,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 14:36
Eindtijd:19-04-2020 om 19:26
Biedingen (5)
Gerhard13
19 apr. / 19:06
€ 130
NTimmer
19 apr. / 19:06
€ 120
NTimmer
19 apr. / 19:04
€ 110
Gerhard13
19 apr. / 19:04
€ 100
Gerhard13
19 apr. / 16:11
€ 85