Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 35 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ureterp, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 11-4-2021 om 10:57 |
Eindtijd | 18-4-2021 om 22:56 |
Objectlocatie | Ureterp, Nederland |