Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
JAN LINSCHOOTEN
STILLEVEN MET RADIJS enFLES
OLIEVERF OP PANEEL IN DE MAAT 40 X 50 CM
GESIGNEERD MIDDEN ONDER
GEKADERD IN MODERNE LIJST
ZEER GOEDE STAAT
VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET
of OPHALEN IN ZAANDAM
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
origineel | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 26-1-2019 om 23:55 |
Eindtijd | 4-3-2019 om 16:46 |