950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57.5 x 57.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | E.D |
Jan Michielsen (Breda, 8 juli 1939 – aldaar, 9 februari 2010) was een Nederlands graficus en kunstschilder.
Jan Michielsen volgde een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten Sint-Joost. Hij gaf er tot 1980 ook les. Hij woonde en werkte op de Havermarkt en in het Ginneken. In 1965 ontving hij de Sint Joostpenning.
Michielsen schilderde realistische schilderijen met de sfeer van de Hollandse Meesters uit de Gouden Eeuw, waarbij hij vaak verwees naar Rembrandt.[1] Hij schilderde onder andere stillevens.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
De voorstelling is in goede staat. Op de randen zitten wat vlekjes, kreukels en plakresten | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 24-12-2020 om 9:42 |
Eindtijd | 11-1-2021 om 15:19 |