Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 75 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jan Michielsen (1939-2010 )Gezicht op Algerijnse stad, olieverf op doek 60 x 75
Jan Michielsen was een Nederlands graficus en kunstschilder. Jan Michielsen volgde een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten Sint-Joost. Hij gaf er tot 1980 ook les. Hij woonde en werkte op de Havermarkt en in het Ginneken. In 1965 ontving hij de Sint Joost penning.
Voor bezichtiging graag afspraak maken op boerart.com
Biedingen alleen op kunstveiling ivm regelement
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sliedrecht, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | SLIEDRECHT, Nederland |
Starttijd | 22-9-2020 om 21:31 |
Eindtijd | 20-3-2021 om 20:23 |