Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets

Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
  • Jan Poortenaar (1886-1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi etsje van Jan Poortenaar.  Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd.   In goede conditie.

Afmetingen: 21cm x 20cm (blad), 16cm x 12cm (beeld)

Het blad heeft ingelijst gezeten want er is een nauwelijks waarneembare verkleuring van een vorig passe-partout en er zitten een paar foxing puntjes in de marge.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.

Jan Poortenaar (1886-1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (236)
21 cm
20 cm
Sluit over 5d 19u 29m 14s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:17-09-2022 om 14:53
Eindtijd:01-10-2022 om 20:48