Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen

Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 48!
Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 48!Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 48!Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 48!Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 48!Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 48!Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 48!Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 48!Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 48!Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 48!Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 48!
  • Jan Poortenaar (1886-1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Stijl Klassiek
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 14.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Twee etsen door Jan Poortenaar
Voorstellingen van het 'Old Playhouse Close' en 'Old doorway Holyrood'
Beiden losbladig, beeldmaten 14.5x10 en 10.5x6, bladmaten 29x21
Beiden gesigneerd in potlood r.o.: 'Jan Poortenaar'
Beiden getiteld in de druk, l.o. en middenboven
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00