Jan Prins - Fraaie - kleine oplage (1/7) - Ets "Knotwilg / de tuin van bouke IJlstra"

Jan Prins - Fraaie - kleine oplage (1/7) - Ets "Knotwilg / de tuin van bouke IJlstra" kopen? Bied vanaf 32!
Jan Prins - Fraaie - kleine oplage (1/7) - Ets "Knotwilg / de tuin van bouke IJlstra" kopen? Bied vanaf 32!Jan Prins - Fraaie - kleine oplage (1/7) - Ets "Knotwilg / de tuin van bouke IJlstra" kopen? Bied vanaf 32!Jan Prins - Fraaie - kleine oplage (1/7) - Ets "Knotwilg / de tuin van bouke IJlstra" kopen? Bied vanaf 32!Jan Prins - Fraaie - kleine oplage (1/7) - Ets "Knotwilg / de tuin van bouke IJlstra" kopen? Bied vanaf 32!Jan Prins - Fraaie - kleine oplage (1/7) - Ets "Knotwilg / de tuin van bouke IJlstra" kopen? Bied vanaf 32!
  • Jan Prins (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/7
  • Fraaie realistische, in 1996 door de Rotterdamse graficus (en ook kunstschilder) jan Prins (1956-Schipluiden) gemaakte droge naald ETS "Knotwilg / de tuin van bouke IJlstra". Zeer kleine oplage van slechts 7 exemplaren!  Met potlood gesigneerd, genummerd en gedateerd.

  • Jan Prins is geboren: 1956. Opleiding: 1977-1983 Academie van Beeldende Kunsten Rotterdam. Werk van Jan Prins is opgenomen in collecties van: Museum Boijmans van Beuningen, Rotterdam; Museum Vlaardingen; Haags Historisch Museum en div. particuliere collecties.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

Jan Prins (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3781 verkochte items
Alle items van deze verkoper (122)
65 cm
50 cm
Starttijd26-10-2023 om 22:10
Eindtijd4-11-2023 om 22:31
Openingsbod € 32
ObjectlocatiePurmerend,  Nederland