Jan Prins - Lithografie, Prachtig Ingelijst - Verkocht

Jan Prins - Lithografie, Prachtig Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Jan Prins - Lithografie, Prachtig Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Jan Prins - Lithografie, Prachtig Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Jan Prins - Lithografie, Prachtig Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Jan Prins - Lithografie, Prachtig Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Jan Prins - Lithografie, Prachtig Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Jan Prins - Lithografie, Prachtig Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Jan Prins - Lithografie, Prachtig Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Jan Prins - Lithografie, Prachtig Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
  • Jan Prins (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen71 cm x 62 cm (h x b)
Lijst71 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
JC 315
 Jan Prins
 "Hofbloem 1"
 Lithografie  6/10
 1985-1988
 71 x 62 cm

  • Voor de conditie van het werk, zie foto’s. Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico. Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

Jan Prins (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

440 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
62 cm
71 cm
62 cm
71 cm
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:25-08-2018 om 17:14
Eindtijd:31-08-2018 om 20:14
Clemens7
31 aug. / 12:12
€ 55