Jan Prins - Meesterlijke - 2e staat unica - droge naald Ets "Spinnetje" potlood-gesigneerd - Verkocht

Jan Prins - Meesterlijke - 2e staat unica - droge naald Ets "Spinnetje" potlood-gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Prins - Meesterlijke - 2e staat unica - droge naald Ets "Spinnetje" potlood-gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Prins - Meesterlijke - 2e staat unica - droge naald Ets "Spinnetje" potlood-gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Prins - Meesterlijke - 2e staat unica - droge naald Ets "Spinnetje" potlood-gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Prins - Meesterlijke - 2e staat unica - droge naald Ets "Spinnetje" potlood-gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Prins - Meesterlijke - 2e staat unica - droge naald Ets "Spinnetje" potlood-gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Prins - Meesterlijke - 2e staat unica - droge naald Ets "Spinnetje" potlood-gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Prins - Meesterlijke - 2e staat unica - droge naald Ets "Spinnetje" potlood-gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Prins - Meesterlijke - 2e staat unica - droge naald Ets "Spinnetje" potlood-gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Prins (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2e staat
  • Grote, in 1993 door de Rotterdamse graficus (inmiddels ook kunstschilder) jan Prins (1956-Schipluiden) gemaakte droge naald ETS "Spinnetje". Unica - 2e staat - exemplaar!  Met potlood gesigneerd, genummerd en gedateerd.

  • Jan Prins is geboren: 1956. Opleiding: 1977-1983 Academie van Beeldende Kunsten Rotterdam. Werk van Jan Prins is opgenomen in collecties van: Museum Boijmans van Beuningen, Rotterdam; Museum Vlaardingen; Haags Historisch Museum en div. particuliere collecties.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Jan Prins (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3783 verkochte items
Alle items van deze verkoper (132)
65 cm
50 cm

ObjectlocatiePurmerend,  Nederland
Starttijd26-11-2023 om 21:57
Eindtijd5-12-2023 om 22:02
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken