Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
JAN RIJLAARSDAM
GENUA 1967 / STADSGEZICHT
PASTEL TEKENING IN DE MAAT 15 X 25 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER EN DD 1967
GEKADERD IN MODERNE LIJST IN DE MAAT 35 X 47 CM
ZEER GOEDE STAAT
VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBSITE
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 6-4-2017 om 20:29 |
Eindtijd | 18-4-2017 om 15:47 |