Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 9 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Handgekleurd grafiek van Jan Schipper inclusief een 'bedelbrief'van de kunstenaar om toch vooral in deze slechte tijden iets van hem te kopen. "Indien echter niemand een schilderij van mij koopt, ontvang ik geen geld en kom ik met iedereen in conflict." Met inkt gesigneerd. Maat houtdruk is 24 x 9 cm.
Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 6-12-2021 om 15:41 |
Eindtijd | 16-12-2021 om 21:18 |