Anton Heyboer - "Paranormaal begaafd..." - Symboliek - Olie en acryl op doek - 94 x 104 cm
Albert Zwartjes - Aquarel prent. Huisjes voor kerk
Niet of onleesbaar gesigneerd - Rotterdam Church of St. Lawrence
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1928 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 11.8 x 25.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtsnede "De Plas" 1928; ontwerp & uitvoering Jan Schonk
Gesigneerd JS in blok en in potlood
Los vel met ruime marge
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 25-8-2021 om 17:36 |
Eindtijd | 8-9-2021 om 22:12 |