Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Johannes Itten - 3 boeken, o.a. het vroege werk
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1928 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 17.5 x 10 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Twee houtsneden van Jan Schonk uit 1928
- Houtsnede "De Plas" 1928; Gesigneerd
- Houtsnede "Hertje" 1928; Ongesigneerd
Los vel met ruime marge
Beide prenten hebben wat vochtplekjes en verkleuring van het papier (zie afbeeldingen), achter een passe-partout is dat grotendeels niet meer te zien
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Verkleuring van papier en vochtvlekjes. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 12-10-2021 om 13:56 |
Eindtijd | 26-10-2021 om 22:00 |