De lithografie zit in een antracieten klassieke lijst.
Goed
Zit goed ingelijst en daardoor nog in mooie staat. Eventueel mogelijk om de lithografie uit de lijst te halen.
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25