Jan Sluijters (jr.) - JAN SLUYTERS Jr OLIE OP DOEK - Verkocht

JAN SLUYTERS Jr OLIE OP DOEK  kopen? Bied vanaf 1!

JAN SLUYTERS Jr OLIE OP DOEK  kopen? Bied vanaf 1!JAN SLUYTERS Jr OLIE OP DOEK  kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Sluijters (jr.) (1914-2005)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Zeer kleurrijk werk van Jan Sluyters Jr ( 1914 - 2005 ), kwaliteit van 'de Ploeg' werk . 'Koeien in Boomgaard' Olie op doek 60 x 45 cm Gesigneerd rechts onder. Privé collectie Amstelveen In uitstekende staat. Jan Sluijters junior (1914 - 2005), zoon van Jan Sluijters sr. was door het beroep van zijn vader van jongsaf aan vertrouwd met het schildersvak. Hij werd opgeleid aan de Rijksnormaalschool voor Tekenonderwijzers en de Rijksacademie in Amsterdam en specialiseerde zich in het schilderen, tekenen en aquarelleren van stadsgezichten, stillevens en vooral landschappen. Zijn kleurig en expressief impressionisme doet enigszins denken aan dat van zijn vader. De kunstenaar woonde en werkte in Amsterdam en vanaf 1945 in Baambrugge. Hij was lid van de Amsterdamse schildersverenigingen St.Lucas en Arti et Amicitiae. Exposeerde in velerlei galeries en musea en is met werk vertegenwoordigd in vele collecties in binnen- en buitenland.