Jan Steen - Zonder titel

Jan Steen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Jan Steen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Jan Steen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Jan Steen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Jan Steen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Jan Steen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Jan Steen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Jan Steen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Jan Steen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Jan Steen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Jan Steen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
  • Jan Steen (1938-2016)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1987
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Grote gemengde techniek van de Groningse kunstenaar Jan Steen. In potlood gesigneerd en gedateerd september 1987. Het werk is gemaakt met krijt en aquarel, beide met snelheid en volume aangebracht op het papier. Papier golft daardoor licht.

De tekening doet sterk denken aan het bekende beeld 'De Schilddrager' van Jan Steen. Hiervan is ter referentie een foto opgenomen, dit beeld maakt uiteraard geen onderdeel uit van het aangeboden kavel.
Papier heeft lichte golving en ouderdomsvlekjes, met name links in de marge. Achterzijde is verkleurd met plakbandresten.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 20,00

Jan Steen (1938-2016)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ruud-dj
Lid sinds 2019
267 verkochte items
Alle items (18)
70 cm
100 cm