Grote gemengde techniek van de Groningse kunstenaar Jan Steen. In potlood gesigneerd en gedateerd september 1987. Het werk is gemaakt met krijt en aquarel, beide met snelheid en volume aangebracht op het papier. Papier golft daardoor licht.
De tekening doet sterk denken aan het bekende beeld 'De Schilddrager' van Jan Steen. Hiervan is ter referentie een foto opgenomen, dit beeld maakt uiteraard geen onderdeel uit van het aangeboden kavel.
Goed
Papier heeft lichte golving en ouderdomsvlekjes, met name links in de marge. Achterzijde is verkleurd met plakbandresten.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ezinge, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 20,00