In opdracht geveild:
(22-22-1)
Zeer mooie krijttekening van de Friese Jan Stroosma. Mooi formaat. Het werk is in een eenvoudig passepartout gefotografeerd en daardoor lijkt wellicht dat het blad bij de signatuur is afgesneden (foto 2). Dit is dus niet zo. Zal verzonden worden zonder passepartout (kan er eenvoudig uit gehaald worden).
Titel: Hempens Brug
Jaartal: 1979
Afmetingen: 27cm x 50cm
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd met inkt.
Ingelijst: Nee
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een koker. (10 euro binnen NL). Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: