Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' - Verkocht

Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!

Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!
  • Jan ten Have (1903-1991)
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi kleurrijk stilleven van Groninger Ploeg kunstenaar Jan ten Have, die in Haren woonde en werkte. Was gespecialiseerd in stillevens en landschappen. In fraaie witgelakte lijst, net als het werk zelf in goede staat. Handgesigneerd rechtsonder. Midden 20e eeuw.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 40,00

ObjectlocatieEzinge,  Nederland
Starttijd13-11-2022 om 8:57
Eindtijd27-11-2022 om 10:00
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken