Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket'

Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!
Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!
  • Jan ten Have (1903-1991)
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi kleurrijk stilleven van Groninger Ploeg kunstenaar Jan ten Have, die in Haren woonde en werkte. Was gespecialiseerd in stillevens en landschappen. In fraaie witgelakte lijst, net als het werk zelf in goede staat. Handgesigneerd rechtsonder. Midden 20e eeuw.

Jan ten Have (1903-1991)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  ruud-dj
FA. (7)

Lid sinds 2019
116 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
60 cm
70 cm
50 cm
60 cm
Starttijd:11-08-2022 om 14:45
Eindtijd:18-08-2022 om 19:11
Openingsbod € 280
ObjectlocatieEzinge, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa