Jan van Anrooy - Hein van Schuppen - Tekening

Jan van Anrooy - Hein van Schuppen - Tekening kopen? Bied vanaf 20!
Jan van Anrooy - Hein van Schuppen - Tekening kopen? Bied vanaf 20!Jan van Anrooy - Hein van Schuppen - Tekening kopen? Bied vanaf 20!Jan van Anrooy - Hein van Schuppen - Tekening kopen? Bied vanaf 20!
  • Jan van Anrooy (1901-1988)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Potlood
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Tekening van jan voor Hein.
Jan van Anrooy tekende zijn vriend Hein van Schuppen die bij hem in slaap gevallen was.
Glas is beschadigd.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 32,00

Jan van Anrooy (1901-1988)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  BWArt
Lid sinds 2024
14 verkochte items
Alle items (2)
65 cm
50 cm
45 cm
30 cm