Jan van Diemen - IJshockeyer - gesigneerde zeefdruk
Omschrijving
Jan van Diemen (1954)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1981
Techniek
Zeefdruk
Drager
Papier
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
56/150
Gesigneerde zeefdruk van de kunstenaar Jan van Diemen (1954) uit 1981 gedrukt in een oplage van 120 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd met J v Diemen en 81 Linksonder 56/120. Afmeting 85 x 65 cm. (hxb) In de witmarge zitten een aantal lichte vlekken en bij een aantal hoekjes zit een licht vouwtje. Verder is de zeefdruk is in goede conditie en is nooit ingelijst geweest.
Goed
In de witmarge zitten een aantal lichte vlekken en bij een aantal hoekjes zit een licht vouwtje. Verder is de zeefdruk is in goede conditie en is nooit ingelijst geweest.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00