Jan van Diemen - IJshockeyer - gesigneerde zeefdruk

Jan van Diemen - IJshockeyer - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 59!
Jan van Diemen - IJshockeyer - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 59!Jan van Diemen - IJshockeyer - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 59!Jan van Diemen - IJshockeyer - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 59!Jan van Diemen - IJshockeyer - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 59!Jan van Diemen - IJshockeyer - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 59!
  • Jan van Diemen (1954)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1981
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 56/150
Gesigneerde zeefdruk van de kunstenaar Jan van Diemen (1954) uit 1981 gedrukt in een oplage van 120 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd met J v Diemen en 81 Linksonder 56/120. Afmeting 85 x 65 cm. (hxb) In de witmarge zitten een aantal lichte vlekken en bij een aantal hoekjes zit een licht vouwtje. Verder is de zeefdruk is in goede conditie en is nooit ingelijst geweest.
In de witmarge zitten een aantal lichte vlekken en bij een aantal hoekjes zit een licht vouwtje. Verder is de zeefdruk is in goede conditie en is nooit ingelijst geweest.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Jan van Diemen (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Fojo
312 verkochte items
Alle items (105)
65 cm
85 cm