Jan van Doorn - Jan van Doorn: Lino, Forellen - Verkocht

Jan van Doorn: Lino, Forellen kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan van Doorn: Lino, Forellen kopen? Bied vanaf 1!Jan van Doorn: Lino, Forellen kopen? Bied vanaf 1!Jan van Doorn: Lino, Forellen kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan van Doorn (1911-1993)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Forellen
Jaartal: Onbekend
Afmetingen blad: 33,5 cm x 52 cm
Oplage: 23/25
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:  Linosnede op japans papier, bevestigd op onderblad/passe-partout.
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

Jan van Doorn (1911-1993)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52208 verkochte items

Starttijd22-3-2016 om 10:17
Eindtijd27-3-2016 om 11:22
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken