Jan van Essen - Twee boerinnen in dracht - Tekening - Verkocht

Jan van Essen - Twee boerinnen in dracht - Tekening kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Jan van Essen - Twee boerinnen in dracht - Tekening kopen? Bied vanaf 1!Jan van Essen - Twee boerinnen in dracht - Tekening kopen? Bied vanaf 1!Jan van Essen - Twee boerinnen in dracht - Tekening kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3242 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
  • Jan van Essen (1854-1936)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlKlassiek
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen7 cm x 5 cm (h x b)
Passe-partout32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Tekening door Jan van EssenVoorstelling van twee boerinnen in drachtOnder passepartout, beeldmaat 7x5Tevens tekening van straatbeeld op achterzijde, beeldmaat 8x8,5Niet gesigneerdAfkomstig uit collectie Atelier Jan van EssenAuthenticiteit volledig gegarandeerd

Op achterzijde is eveneens een tekening aangebracht

Jan van Essen (1854-1936)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3242 verkochte items
25 cm
32 cm
5 cm
7 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:30-10-2018 om 15:31
Eindtijd:13-11-2018 om 19:30
Biedingen (5)
Vos12
12 nov. / 19:35
€ 15
loef01
12 nov. / 19:35
€ 10
Vos12
11 nov. / 22:37
€ 5
Lentestorm
11 nov. / 22:37
€ 3
Vos12
02 nov. / 12:13
€ 1