Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Leuke tekening van Van Helden in goede staat.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 4-10-2023 om 8:53 |
Eindtijd | 27-3-2024 om 11:04 |