Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977

Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan Voets (1945)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1977
TechniekAcryl
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst58 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij uit 1977 van de Nederlandse kunstenaar Jan ‘Jampert’ Voets (1945), getiteld “Liggende vrouw”.
    -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
    -Ingelijst in een witgeschilderde houten lijst.
    -Afmetingen: Lijst, 58 x 68 x 4 cm. Board, 50 x 60 cm. Beeld, 50 x 59½ cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: In goede staat met wat slijtplekjes en krasjes.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Johannes (‘Jan’) Voets, geboren in Dongen (Noord-Brabant), beeldhouwer, graficus, schilder en tekenaar. Naamsvariant: ‘Jamper’. Hij signeerde zijn werk  met ‘Jamper’.
    -Opleiding: Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (1963-1970).
    Van 1973 tot 2002 was hij leraar aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag.
    Jan Voets was lid van de kunstenaarsvereniging ‘Haagse Kunstkring’.

    Afhandeling:
    -Het schilderij kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het schilderij  kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
    -Het schilderij  naar België, Duitsland en Frankrijk verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 15,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk en Italië: 20,00 euro.

    Vragen? Klik op “Vraag de verkoper”.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In goede staat met wat slijtplekjes en krasjes.
    Kan zo aan de muur.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Jan Voets (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3190 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
68 cm
58 cm
55 cm
50 cm
Starttijd26-3-2024 om 14:58
Eindtijd31-3-2024 om 16:24
Openingsbod € 60
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland