Janny Tollenaar - Aquarel bloemen

Janny Tollenaar - Aquarel bloemen kopen? Bied vanaf 25!
Janny Tollenaar - Aquarel bloemen kopen? Bied vanaf 25!Janny Tollenaar - Aquarel bloemen kopen? Bied vanaf 25!Janny Tollenaar - Aquarel bloemen kopen? Bied vanaf 25!
  • Janny Tollenaar (1923-2013)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van Jenny Tollenaar, gesigneerd linksonder.
verzending tussen twee platen, 10,20, aangetekend 12,20

Janny Tollenaar (1923-2013)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Cello1
FA. (43)

1221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
51 cm
65 cm
Starttijd:01-06-2022 om 10:46
Eindtijd:10-06-2022 om 20:09
Openingsbod € 25
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa