14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 72.5 x 87.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Voor wat betref de conditie: Papier, aquarel en kleuren zijn in goede staat. geen vervagingen door zonlicht. De lijst is bij nadere beschouwing wat bij- gewerkt maar is pas te zien bij nauwkeurige inspectie. Kan in feite zo aan de muur. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oosterhout (n.br.), Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Oosterhout (N.Br.), Nederland |
Starttijd | 5-4-2022 om 14:27 |
Eindtijd | 18-4-2022 om 21:26 |