Jean Michel Folon - Je vous écris du mont Fuji

Jean Michel Folon - Je vous écris du mont Fuji kopen? Bied vanaf 525!
Jean Michel Folon - Je vous écris du mont Fuji kopen? Bied vanaf 525!Jean Michel Folon - Je vous écris du mont Fuji kopen? Bied vanaf 525!Jean Michel Folon - Je vous écris du mont Fuji kopen? Bied vanaf 525!Jean Michel Folon - Je vous écris du mont Fuji kopen? Bied vanaf 525!
  • Jean Michel Folon (1934-2005)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1986
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 79 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige kleurenzeefdruk, groot formaat (79x88 cm), handgesigneerd en genummerd (HC 7/30), afkomstig uit de portfolio 'Je vous écris', uitgegeven door 'Editions du LAC' (Parijs).

Wordt verstuurd in een verstevigde koker en verzekerd verzonden incl. track & trace.
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,50
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50

Jean Michel Folon (1934-2005)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  d-ART-s
62 verkochte items
Alle items (19)
88 cm
79 cm