Leon Lommaert - Puerta Del Sol / Kempisch Landschap
Vincent van Gogh - Lithografische poster - ‘Landschap met huizen’- Nieuwstaat
Hans-Joachim Spesshardt - Lot van 4 gesigneerde zeefdrukken- 1967
Emile Galle - Art Nouveau lamp - Gesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Gesigneerd en genummerd: 20/190; litho in kleuren
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
goed | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.