Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil - Verkocht

Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le Masque et le Soleil kopen? Bied vanaf 15!
  • Jean-Paul Cleren (1940)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage275

Nummer: 185. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: Arches.

Afmeting afbeelding: 50 x 35 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Rechtsonder hoek lichte verkleuring, zie foto.
Binnen Nederland € 10,00

Jean-Paul Cleren (1940)

Frans Frans

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
1854 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
56 cm
76 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd1-5-2020 om 13:26
Eindtijd5-5-2020 om 20:00
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken