Jean-Paul Cleren - Le visage - Verkocht

Jean-Paul Cleren - Le visage kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jean-Paul Cleren - Le visage kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le visage kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le visage kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le visage kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le visage kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le visage kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le visage kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le visage kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le visage kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le visage kopen? Bied vanaf 15!Jean-Paul Cleren - Le visage kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (25)

Lid sinds 2017
1412 verkochte items
Alle items van deze verkoper (70)
  • Jean-Paul Cleren (1940)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXXV

Conditie: uitstekend.

Editie: XX/XXV. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: Arches.

Afmeting afbeelding: 49 x 42 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-04-2020 om 00:35
Eindtijd:16-04-2020 om 21:37
kunstpim
16 apr. / 21:26
€ 15