Jean Paul Franssens - RUITER MET MYTHISCHE FIGUUR# 1996, mint

Jean Paul Franssens - RUITER MET MYTHISCHE FIGUUR# 1996, mint kopen? Bied vanaf 185!
Jean Paul Franssens - RUITER MET MYTHISCHE FIGUUR# 1996, mint kopen? Bied vanaf 185!Jean Paul Franssens - RUITER MET MYTHISCHE FIGUUR# 1996, mint kopen? Bied vanaf 185!Jean Paul Franssens - RUITER MET MYTHISCHE FIGUUR# 1996, mint kopen? Bied vanaf 185!Jean Paul Franssens - RUITER MET MYTHISCHE FIGUUR# 1996, mint kopen? Bied vanaf 185!Jean Paul Franssens - RUITER MET MYTHISCHE FIGUUR# 1996, mint kopen? Bied vanaf 185!
  • Jean Paul Franssens (1938-2003)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1996
TechniekPenseel (Inkt)
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jean-Paul Franssens, dichter, schilder ...bohemien en boezem vriend van Peter van Straten en A.F. Th.van der Heijden maakte deze gouache/tekening. Met daarop een van zijn favoriete onderwerpen. Het paard , de ruiter en een mythische figuur. Gesigneerd en gedateerd 1996

werk van Jean-Pauf Franssens wordt niet vaak aangeboden en nu zal er in de komende weken een kleine collectie worden aangeboden, dus plaats Franssens bij uw favorieten.

Kunstenaar : Jean-Paul Franssens
titel : PAARD met Ruiter em mythische figuur met ontblote borsten
techniek :pentekening in Oostindische inkt ingekleurd met waskrijt
jaar : 1996
gesigneerd : Jean-Paul Franssens, 1996
formaat : 65 x 50 cm.
Conditie: mint ( de verkleuringen in de tekening zijn zo bedoeld door Franssens en een onderdeel van de tekening

herkomst: galerie Vogtschmidt /Amsterdam

Binnen Nederland € 8,60

Starttijd18-3-2021 om 15:52
Eindtijd25-3-2021 om 21:32
Openingsbod € 185
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieLeidschendam,  Nederland