Jean-Paul Franssens, dichter, schilder ...bohemien en boezem vriend van Peter van Straten en A.F. Th.van der Heijden maakte deze gouache/tekening. Met daarop een van zijn favoriete onderwerpen. Het paard , de ruiter en een mythische figuur. Gesigneerd en gedateerd 1996
werk van Jean-Pauf Franssens wordt niet vaak aangeboden en nu zal er in de komende weken een kleine collectie worden aangeboden, dus plaats Franssens bij uw favorieten.
Kunstenaar : Jean-Paul Franssens
titel : PAARD met Ruiter em mythische figuur met ontblote borsten
techniek :pentekening in Oostindische inkt ingekleurd met waskrijt
jaar : 1996
gesigneerd : Jean-Paul Franssens, 1996
formaat : 65 x 50 cm.
Conditie: mint ( de verkleuringen in de tekening zijn zo bedoeld door Franssens en een onderdeel van de tekening
herkomst: galerie Vogtschmidt /Amsterdam