Jean Paul Vroom - jean paul vroom LITHO vrouw in windsels - Verkocht

jean paul vroom LITHO vrouw in windsels kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

jean paul vroom LITHO vrouw in windsels kopen? Bied vanaf 40!jean paul vroom LITHO vrouw in windsels kopen? Bied vanaf 40!
  • Jean Paul Vroom (1922-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Uit een uitgeversrestant kan ik weer aanbieden deze bijzondere litho

Maat 51 x 71 cm

Gesigneerd met potllood

Genummerd met potlood

Ongelijst en in perfecte conditie want lag altijd in een ladenkast

Vezrending 9 euro