Jean Paul Vroom - Zeefdruk - groen landschap - Verkocht

Jean Paul Vroom - Zeefdruk - groen landschap kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (22)

Lid sinds 2017
497 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Jean Paul Vroom (1922-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
Lijst50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage32/100
Niet ingelijst werk van Jean Paul Vroom. Zeefruk 32/100. Papier licht verkleurd.

Papier licht verkleurd

Jean Paul Vroom (1922-2006)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (22)

Lid sinds 2017
497 verkochte items
65 cm
50 cm
50 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-03-2020 om 18:45
Eindtijd:13-03-2020 om 15:10
rens9
13 mrt. / 13:16
€ 45