Jeroen Bodewits - Verkocht

Jeroen Bodewits kopen? Bied vanaf 35!
  • Jeroen Bodewits (1971-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Jeroen Bodewits

Titel; Putin's Dream

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd met pen

Oplage; 19 ex.

Kleur; Blauw

maten; 100 x 70 cm

ingelijst

Verzending kan in overleg

Jeroen Bodewits (1971-2014)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Renee
FA. (51)

2858 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:05-03-2017 om 10:57
Eindtijd:12-03-2017 om 10:57
HansZZ
12 mrt. / 10:46
€ 35