14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar; Jeroen Bodewits
Titel; Putin's Dream
Techniek; Zeefdruk
gesigneerd met pen
Oplage; 19 ex.
Kleur; Blauw
maten; 100 x 70 cm
ingelijst
Verzending kan in overleg
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 5-3-2017 om 10:57 |
Eindtijd | 12-3-2017 om 10:57 |