Jeroen Henneman - TwentyfFive Stacks

Jeroen Henneman - TwentyfFive Stacks kopen? Bied vanaf 900!
Jeroen Henneman - TwentyfFive Stacks kopen? Bied vanaf 900!Jeroen Henneman - TwentyfFive Stacks kopen? Bied vanaf 900!Jeroen Henneman - TwentyfFive Stacks kopen? Bied vanaf 900!Jeroen Henneman - TwentyfFive Stacks kopen? Bied vanaf 900!Jeroen Henneman - TwentyfFive Stacks kopen? Bied vanaf 900!Jeroen Henneman - TwentyfFive Stacks kopen? Bied vanaf 900!
  • Jeroen Henneman (1943)
TypeBeeld / Object
Jaartal2013
TechniekIJzer
Afmetingen38 cm x 25 cm x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage750
Een prachtig modern en speciaal beeld gemaakt door beeldend kunstenaar Jeroen Henneman. Het beeld is tussen de 35 en 40 cm hoog en is gemaakt voor het 25 jarig bestaan van ICS in 2013.

Jeroen Henneman (1942) is een Nederlandse schilder en graficus. Hij studeerde aan het Instituut voor Toegepaste Kunsten in Amsterdam. Hij woont en werkt in Amsterdam. Zijn werk bevat surrealistische elementen. Architectuur, licht en (het stilzetten van de) tijd spelen meestal een belangrijke rol in zijn werk. Zijn bekendste werk is misschien wel het beeld De Kus dat hij in opdracht van De Bijenkorf maakte. Een ander bekend werk is De Schreeuw, een monument voor Theo van Gogh in het Oosterpark in Amsterdam.

Starttijd:09-06-2022 om 22:53
Eindtijd:16-06-2022 om 22:46
Openingsbod € 900
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier