Jeroen Krabbe in opdracht van Château de Maimbray in 1991
kleurenlitho’s ingelijst 12/250 ten behoeve van Château de Maimbray / Een wijnhuis uit de de Loire.
Kisten wijn bestonden uit: Sancerre 1989, Bourgogne 1989, Saint Amour 1990, Champagne Bouzy Brut + 4 Litho’s.
In principe zijn deze lithografieën voor de kunstenaar of drukker zelf bestemd. Dit kunstwerk komt van de wijnhandelaar die een groot gedeelte van de exclusieve 250 kisten inclusief litho’s heeft verkocht in 1991.
Afmeting lijst: H. 51,5 x B. 44,5
Afmeting litho's: H. 38 x B. 31 cm
Totale oplage standaard litho 12/ 250
Geheel in goede staat.
Hij werd gevierd als internationaal succesvol acteur, maar diep van binnen ligt zijn hart bij kunst
Als schilder onderging Jeroen Krabbé (72) de afgelopen jaren een metamorfose. In plaats van landschappen maakt hij tegenwoordig abstract werk. Maar ook als mens is hij veranderd: hij is vrijer in zijn hoofd. 'Ik heb het niet meer nodig goed gevonden te worden.'