Jerry Keizer - olieverf op doek - zonder titel - 1964 - Verkocht

Jerry Keizer - olieverf op doek - zonder titel - 1964 kopen? Bied vanaf 1250!

Verkoopprijs: € 1.150,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jerry Keizer - olieverf op doek - zonder titel - 1964 kopen? Bied vanaf 1250!Jerry Keizer - olieverf op doek - zonder titel - 1964 kopen? Bied vanaf 1250!Jerry Keizer - olieverf op doek - zonder titel - 1964 kopen? Bied vanaf 1250!Jerry Keizer - olieverf op doek - zonder titel - 1964 kopen? Bied vanaf 1250!Jerry Keizer - olieverf op doek - zonder titel - 1964 kopen? Bied vanaf 1250!Jerry Keizer - olieverf op doek - zonder titel - 1964 kopen? Bied vanaf 1250!Jerry Keizer - olieverf op doek - zonder titel - 1964 kopen? Bied vanaf 1250!Jerry Keizer - olieverf op doek - zonder titel - 1964 kopen? Bied vanaf 1250!Jerry Keizer - olieverf op doek - zonder titel - 1964 kopen? Bied vanaf 1250!Jerry Keizer - olieverf op doek - zonder titel - 1964 kopen? Bied vanaf 1250!Jerry Keizer - olieverf op doek - zonder titel - 1964 kopen? Bied vanaf 1250!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

666 verkochte items
Alle items van deze verkoper (213)
  • Jerry Keizer (1938)
Jaartal1964
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 130 cm (h x b)
Lijst102 cm x 132 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer smakelijk olieverf op doek, gemaakt door Jerry Keizer.

Typisch werk voor het midden van de jaren '60, in  een abstract expressionistische stijl.

Mooie heldere kleuren en een ijzersterke compositie. Past in ieder interieur. Voor de liefhebber!

Jerry Keizer (1938)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

666 verkochte items
132 cm
102 cm
130 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 1.150,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-11-2020 om 15:42
Eindtijd:15-01-2021 om 14:39
Groningse
14 jan. / 08:13
€ 1000