Jits Bakker - Extase - Verkocht

Jits Bakker - Extase kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jits Bakker - Extase kopen? Bied vanaf 75!Jits Bakker - Extase kopen? Bied vanaf 75!Jits Bakker - Extase kopen? Bied vanaf 75!Jits Bakker - Extase kopen? Bied vanaf 75!Jits Bakker - Extase kopen? Bied vanaf 75!Jits Bakker - Extase kopen? Bied vanaf 75!Jits Bakker - Extase kopen? Bied vanaf 75!Jits Bakker - Extase kopen? Bied vanaf 75!Jits Bakker - Extase kopen? Bied vanaf 75!Jits Bakker - Extase kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Jacinther
FA. (4)

41 verkochte items
  • Jits Bakker (1937-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 16.5 cm (h x b)
Lijst30.5 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/100
Jits Bakker (1937-2014), 'Extase', kleurenlitho 13/100, gesigneerd in potlood.
Ingelijst in kliklijst met glas

Verkeed in prima staat

Jits Bakker (1937-2014)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Jacinther
FA. (4)

41 verkochte items
26 cm
30.5 cm
16.5 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-09-2020 om 20:23
Eindtijd:04-10-2020 om 22:39
iranto
04 okt. / 14:04
€ 75