950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1926 |
Techniek | Droge Naald |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29.5 x 39.6 cm (h x b) |
Incl. lijst | 45 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | #2 in kleine oplage |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
De droge naald ets verkeert in goede staat, geen enkele schade. Het werk is rond 1980 of eerder in deze houten lijst gezet. Alleen de passe partout vertoont lichte vlek in rechter onderzoek. Signatuur met jaartal rechtsonder onder de ets. | |
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 17-3-2022 om 19:59 |
Eindtijd | 31-3-2022 om 20:07 |