Boulie. Aquarel. Gesigneerd en met titel Boulie. Op keerzijde geschreven: Jo Drinkwaard. Zeilstraat 27 Scheveningen. De oude aquarel is in een jongere lijst geplaatst. Afmeting kunstwerk zonder lijst en passe-partout 13x13 cm. Inclusief lijst 30x25 cm.
Johanna Margaretha Drinkwaard (1920-). Opleiding van Beeldende kunsten Den Haag. Werkzaam te Den Haag. (Bron:RKD).
Zeer Goed
De aquarel is in zeer goede conditie zonder gebreken, gebruikssporen en ouderdomssporen.
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 55,00