Jo Manders - Jo Manders, Olieverf op doek, Vrouw en man - Verkocht

Jo Manders, Olieverf op doek, Vrouw en man kopen? Bied vanaf 160!

Jo Manders, Olieverf op doek, Vrouw en man kopen? Bied vanaf 160!Jo Manders, Olieverf op doek, Vrouw en man kopen? Bied vanaf 160!
  • Jo Manders (1936-1995)
Type kunstwerkSchilderij

Olieverf doek  geschilderd door Jo Manders.

Ingebracht door zijn weduwe.

Gesigneerd, prachtig sprekende kleuren

Ingelijst

Breedte 47,5 X Hoogte 62 cm

De Helmondse kunstenaar Jo Manders (1936-1995) genoot in de jaren '70 en '80 regionale bekendheid. Als docent verzorgde hij vele schilder -en tekencursussen en zijn werk was in de openbare ruimte te zien: zowel in het ziekenhuis als in het stadskantoor van Helmond hingen zijn schilderijen. In februari 1995 kwam een onverwacht en tragisch eind aan zijn leven. Jo Manders werd samen met zijn zus in hun woning om het leven gebracht.Zelf plakte de kunstenaar in 1979 de term illusionistisch realisme op het werk dat hij in dat jaar tentoonstelde in Eindhoven. De schilderijen geven de illusie dat het afgebeelde