Jo Rijnders - Johannes Rijnders ( B.Jorin) : olieverf op linnen, Abstract Beest – Gesigneerd - Verkocht

Johannes Rijnders ( B.Jorin) : olieverf op linnen, Abstract Beest – Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 100!

Johannes Rijnders ( B.Jorin) : olieverf op linnen, Abstract Beest – Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 100!Johannes Rijnders ( B.Jorin) : olieverf op linnen, Abstract Beest – Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 100!Johannes Rijnders ( B.Jorin) : olieverf op linnen, Abstract Beest – Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 100!Johannes Rijnders ( B.Jorin) : olieverf op linnen, Abstract Beest – Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 100!Johannes Rijnders ( B.Jorin) : olieverf op linnen, Abstract Beest – Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 100!Johannes Rijnders ( B.Jorin) : olieverf op linnen, Abstract Beest – Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 100!Johannes Rijnders ( B.Jorin) : olieverf op linnen, Abstract Beest – Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 100!
  • Jo Rijnders (1898-1988)
Type kunstwerk Schilderij

Een groot werk van de Nederlandse kunstenaar Johannes (Jo) Rijnders ( B.Jorin).

-Gesigneerd op de achterkant van het doek (+ adresgegevens in Den Haag).

- Het doek is opgespannen op een houten spieraam en ingelijst met ‘expositie-latjes’. Op de achterkant staat op het spieraam de oorspronkelijke prijs geschreven (fl 600,-).

-Afmetingen: Lijst, 102 x 82 cm. Beeld, 100 x 80 cm.

-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
-Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Het werk kan zo aan de muur.

Informatie over de kunstenaar:

Johannes Rijnders ( B.Jorin), geboren 10-10-1898 in Utrecht en overladen 31-10-1988 in Den Haag, schilder, tekenaar, aquarellist, etser.

Opleiding: Acad. v. Beeldende Kunsten Den Haag en Academie Libre (Parijs).

B. Jorin is het pseudoniem voor Johannes Rijnders.

Stijl: Impressionisme.

Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 277; Scharten 1996 , p. 121; Jacobs 1993.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Beest”).

Kunstenaar: Johannes Rijnders ( B.Jorin).

Techniek: Olieverf op linnen doek.

Jaartal: Onbekend.

Afmetingen: Lijst, 102 x 82 cm. Beeld, 100 x 80 cm.

Ingelijst: Ingelijst met ‘expositie-latjes’.

Gesigneerd: Op de achterkant vanhet doek.

Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Het werk kan zo aan de muur.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze voorkeur.

Let op: Het werk kan alleen binnen Nederland verzonden worden.

-Het werk wordt aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 10,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.