| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Een groot werk van de Nederlandse kunstenaar Johannes (Jo) Rijnders ( B.Jorin).
-Gesigneerd op de achterkant van het doek (+ adresgegevens in Den Haag).
- Het doek is opgespannen op een houten spieraam en ingelijst met ‘expositie-latjes’. Op de achterkant staat op het spieraam de oorspronkelijke prijs geschreven (fl 600,-).
-Afmetingen: Lijst, 102 x 82 cm. Beeld, 100 x 80 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
-Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Het werk kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar:
Johannes Rijnders ( B.Jorin), geboren 10-10-1898 in Utrecht en overladen 31-10-1988 in Den Haag, schilder, tekenaar, aquarellist, etser.
Opleiding: Acad. v. Beeldende Kunsten Den Haag en Academie Libre (Parijs).
B. Jorin is het pseudoniem voor Johannes Rijnders.
Stijl: Impressionisme.
Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 277; Scharten 1996 , p. 121; Jacobs 1993.
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Beest”).
Kunstenaar: Johannes Rijnders ( B.Jorin).
Techniek: Olieverf op linnen doek.
Jaartal: Onbekend.
Afmetingen: Lijst, 102 x 82 cm. Beeld, 100 x 80 cm.
Ingelijst: Ingelijst met ‘expositie-latjes’.
Gesigneerd: Op de achterkant vanhet doek.
Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Het werk kan zo aan de muur.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze voorkeur.
Let op: Het werk kan alleen binnen Nederland verzonden worden.
-Het werk wordt aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 10,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
| Transport | |
| Garantie | |